Güvenlik Kamera Sisteminin Yenilenmesi

Üniversitemiz Yalnızbağ Yerleşkesinde yer alan Eğitim Fakültesi ve Fen Edebiyat Fakültesi binalarında bulunan güvenlik kameraları ve alt yapısı tamamen yeniledik. Güvenik kamera sistemi merkezileştirilerek tek noktadan kontrol edilebilir hale getirdik ve veri saklama...

Kat Switchlerini Yeniledik

Üniversitemiz Yalnızbağ Yerleşkesinde yer alan Eğitim Fakültesi ve Fen Edebiyat Fakültesi binalarında bulunan kat switchleri yenilenerek performans artışı sağladık.

Kenar Omurgalarını Yeniledik

Üniversitemiz Yalnızbağ Yerleşkesinde yer alan Eğitim Fakültesi ve Fen Edebiyat Fakültesi binalarında bulunan kenar omurgalarını yeniledik.

Web Sitemizde Performans Artışı Sağladık

Üniversitemiz anasayfasını barındıran sunucuda gerekli cache ve optimizasyon çalışmaları yaparak performans kazanımı sağladık. İlerleyen zamanlarda alt birim sayfaları içinde gerekli çalışmalar yapılacaktır.  

Üniversitemiz Birimlerinin Web Sitelerini Yeniledik

Üniversitemize bağlı tüm akademik ve idari birimlerin web sitelerini yeniledik. Tüm sitelere standart bir yapı kazandırarak gerek tablet ve telefonlar gerekse bilgisayarlar için uyumlu bir tasarım oluşturduk.   [gallery link="file" columns="2" size="medium"...