Yedekleme Sayımız 1 Kat Daha Artırıldı

Yedekleme ünitelerimize bir tane daha ekleyerek yedekleme sayımızı 04.11.2016 23:00 itibariyle 36 TB kapasiteli depolama ünitemizle artırmış bulunmaktayız. Yedekleme durumumuz zon haliyle aşağıda belirtilmiştir.   Replikasyon (Çalıştırılabilir Eşlenik...

Depolama Sistemi Kapasite Artışı

Sanallaştırma sistemiyle entegre olarak çalışan depolama sisteminde kapasite artışı sağlandı. İhale kapsamında temin edilen 5 adet SAS (600GB) disk depolama sistemine dahil edildi.

Özel Yetenek Sınavı Sunucusu Kurulumu

Özel yetenek sınavı başvurularının alınabilmesi ve sonuçların yayınlanabilmesi için yeni bir sunucu kurulumu yapılacaktır. Bu amaçla oluşturulacak sunucuya http://ozelyetenek.erzincan.edu.tr adresi üzerinden erişilebilir.

EBYS Uygulaması Altyapı Değişikliği

Kurumumuzca kullanılan EBYS uygulamasında imza problemleri nedeniyle firma tarafından oluşturulan yeni altyapıya 25-05-2016 tarihinde geçiş yapılacaktır. Bu kapsamda ilgili uygulamanın kullanılabilmesi için sayfamız KILAVUZLAR/EBYS BİLGİLENDİRME altında TEKNİK DESTEK...

Loglama Sistemi Kurulumu

5651 sayılı kanun gereğince kurumumuzca yapılan loglama için sistem güncellenmesi tamamlanarak yeni loglama cihazı sisteme entegre edilerek aktif hale getirildi.